Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Hans Duedal
Teknisk direktør, CTO
  26 15 99 17
  hans.duedal@visma.com
Kristian Gregers Bruun
Head of SMB Marketing
  20 64 54 26
  kristian.bruun@visma.com
Mads Rebsdorf
Adm. direktør, Visma Software A/S
  21 61 91 00
  mads.rebsdorf@visma.com
Trine Fog
PR Manager, Visma Software A/S
  28 97 92 30
  trine.fog@visma.com
Niels Klingenberg
Direktør og indehaver, Klingenberg Anlæg & Kloak A/S
  20 85 14 15
  nch@klingenberg.dk
Mads Rebsdorf
adm. direktør
  21 61 91 00
  mads.rebsdorf@visma.com
Maria C. Kappel Carpenter
PR Manager Danmark
  31 11 31 38
  maria.carpenter@visma.com
Stine Mieritz
PR manager
  28 94 02 15
  stine.mieritz@visma.com
Jesper Christensen
OK ekspert
  40 29 70 28
  okkr5@okkr.dk
Mads Rebsdorf
Direktør Visma Software & e-conomic
  70 27 71 78
  21 61 91 00
  mads.rebsdorf@visma.com
Peter Kjærgaard
Pressemedarbejder, Danske Bank
  25424202
Rie Jørgensen
Marketing manager
  70277178
  51489048
  rie.jorgensen@visma.com
Morten Bæhrenz
Project Sales Manager, e-conomic A/S
  53 72 75 38
Peter Pind
Guldsmed, Pind J Design
  62511159
  peter@pindj.dk
Mogens Elsberg
Nuværende adm. direktør i e-conomic
  +45 20 56 15 25
Nic Humphries
CEO HgCapital
  +44 (0)20 7089 7888
Mogens Elsberg
Adm. direktør e-conomic
  +45 20 56 15 25
Øystein Moan
CEO Visma AS
  +47 920 8000
Lars Andersen
Forretningskonsulent, Visma Software A/S
  44 51 81 80
  40 84 19 66
Mikkel Hansen
JH Transport
  43565597
  mik@43735555.dk
Claus Porsborg
Direktør, Balance IT ApS
  24403005
  cp@balance-it.dk
Truels Traugott Schwensen
Salgschef
  26711851
  truels.schwensen@visma.dk
Henrik Mathorne
Højbjerg VVS Service
  86279774
  www.hojbjergvvsservice.dk
Pia Johansen
Salgsdirektør
  72170775
  pj@unicorngroup.dk
John D. Møller
Financial Manager
  43 24 59 61
  25 15 29 08
  john.moller@jti.com
Otto Dagnæs
Scanitech ApS
  76 77 50 00
  20 22 61 33
  od@scanitech.com
Lars Eberhardt
Senior manager
  20 14 83 11
  lars.eberhardt@visma.com
Kim Pedersen
Manager of operations, Visma Retail A/S
  21 22 27 63
  kim.pedersen@visma.com
Lindskov Communication
  70261979
  40533322
  mail@lindskov.com
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire