Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Thomas Endelt Andersen
  + 45 50 70 53 34
  thomas.endelt@frontpage.dk
Laura Bisted Jacobsen
Kommunikationskonsulent
  31220534
  31220534
  laura.jacobsen@frontpage.dk
Trine Buus
Direktør hos Prettysocial
  +45 29 90 33 35
  buus@prettysocialmedia.com
Ulrich Smidt
CEO Prettysocial Media International
  + 49 162 2345600
  uschmidt@prettysocialmedia.com
Thomas Pedersen
Seniorkonsulent
  60629390
  60629390
  thomas.pedersen@frontpage.dk
Laura Bisted Jacobsen
  +4531220534
  laura.jacobsen@frontpage.dk
Andreas Fink
  +4551500416
  andreas.fink@front-page.dk
Kirsten Dinesen
  +4522170339
  +4522170339
  kirsten.dinesen@frontpage.dk
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire