Opret en gratis konto

Modtag nyheder fra virksomheden
01/10-03   -   Pressemeddelelse

Matspecialen har blitt Oslos største Cateringselskap

Matspecialen har overtatt Kjelsås Catering og alle ansatte flytter over i moderne lokaler på Bryn. Kjelsås Catering ble etablert I 1985 og har en trofast kundekrets. Etter sammenslåingen er Matspecialen AS den største Cateringbedriften i Oslo.

Daglig leder Jan Nielsen vil legge stor vekt på å videreføre det høye kvalitets- og servicenivået til Kjelsås Catering. Det er ingen grunn til å betvile dette, da alle ansatte i Kjelsås Catering følger med over i Matspecialen AS.

Både menyen til Kjelsås Catering og Matspecialen tilbys inntil ny felles meny er på plass senere i høst. Mattilbudet vil bli meget bredt – fra enkle rundstykker og smørbrød, til festmåltider med servering. Matspecialen har også egen konditoravdeling som produserer egne bakevarer og kaker. Matspecialen AS har nå 29 ansatte og en budsjettert omsetning på 24 millioner.

Pressekontakt


Firma

Matspecialen
Ole Deviks vei 26
0666 0666 Oslo, Norge

  23 03 95 00

http://www.matspecialen.no

Modtag nyheder fra Matspecialen på mail

Tilmeld dig her
Opret en gratis konto og betal kun for dine udsendte pressemeddelelser og SEO tekster - eller køb et abonnement og få flere fordele. Vi har 25 års erfaring. Indbygget AI-assistent.
GK
danmarks kulturarv
thermex
iRobot
Witt
ret raad advokater