Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Mettelise Larsen
  27 26 26 23
  27 26 26 23
  mettelise@promote-it.dk
Lisbeth Beyer Mogensen
  26 36 11 10
  26 36 11 10
  lisbeth@promote-it.dk
Lisa Smith
  26746704
  lisasmith@live.dk
Flemming Ring
  31377260
  31377260
  info@maingaard.com
Lasse Lauridsen
Artist
  27827915
  27827915
  lasselauridsen@hotmail.com
Bo Alsworth Tvede
  26140611
  mail@neer.info
Frederik Dalby
  42762803
  dalby.frederik007@gmail.com
Morten Vittrup Graversen
  23348788
  23348788
  morten.vittrup@gmail.com
Erikkajah Bahnsinamilan
  20731859
  20731859
  alfakatofficial@gmail.com
Morten Hemmingsen
  23247899
  www.mortenhemmingsen.com
Martha B. Petersen
  24956496
  mb@2daysound.com
Sylvester Åndahl
  28800723
  28800723
  caius@hotmail.com
Promokontoret
  31410110
  31410110
  eva@promokontoret.dk
Lars Muldjord
  30514805
  muldjordlars@gmail.com
Jacob Speake
  26 35 62 74
  26 35 62 74
  jacobspeake@hotmail.com
Adam Ingensen
  31859914
  nowayproduction@youmail.dk
Martin Skriver
  60242086
  martin@twodaene.dk
Susanne Ørum
  28774015
  28774015
  meorum@gmail.com
Urban Precinct
  +4560558015
  +4560558015
  urbanprecinct@mail.com
Allan Folmer
  26136071
  allanloui@hotmail.com
Thomas Høirup
  26220399
  blymusik@gmail.com
Carolina Vallejo
  +4525300011
  +4525300011
  mail@oneworldsmusic.com
Jonas Hammer
  50539720
  50539720
  jonascaster@gmail.com
Gine Bryld
  26954161
  gine2211@hotmail.com
Frederik Cornelius Dalby
Artist
  42762803
  42762803
  dalby.frederik007@gmail.com
Carl King
Artist
  29605201
  29605201
  info@carlking.dk
Henning Neerskov
  30529305
  henningneerskov@gmail.com
Svend Staal
  40567316
  40567316
  mail@svendstaal.com
ADeluxe Music
  22844977
  22844977
  adeluxemusic@gmail.com
Mette Moestrup
  26779440
  26779440
  mettemoestrup@mail.dk
Lisa Smith
  26746704
  lisasmith@live.dk
Ida Juhl
Artist
  +3547843451
  idkidainfo@post.com
Carl King
Artist
  25102018
  info@carlking.dk
Jens Gammelgaard
  31708102
  jensgammel@gmail.com
Maleen Lundvig
Artist
  +45 21776446
  +45 21776446
  m@lundvig.dk
Rolf Heitmann
  20843470
  20843470
  rolf@rolfh.dk
Simon Spang-Hanssen
  26164812
  26164812
  simonspang@hotmail.com
Ditlev
  28202747
  28202747
  thumbrecordsdk@gmail.com
Ragna Ea
  6080 7218
  ragna.ea.mail@gmail.com
Jens Rud
Bestyrelsesformand (DiGiDi a.m.b.a.)
  27790011
  jr@digidi.dk
Poul Raaby
  23431751
  pora@km.dk
Philip K
  51221151
  51221151
  philipk@mail.dk
Jens Malling
  0034658243123
  0034658243123
  info@jensmalling.com
André Sørensen
  26216219
  andresoerensen@hotmail.com
Michael Vestbo
  22405337
  michaelvjacobsen@gmail.com
Henrik Leschly
General Sekretær (DiGiDi a.m.b.a.)
  +45 27 89 18 14
  hl@digidi.dk
Jonas Als
Artist
  28491139
  jonasals@gmail.com
Nils Poulsen
  60245176
  60245176
  nilsbpoulsen@gmail.com
Kevin Lynggaard Dyrholm
  61680019
  61680019
  kevin@kevs.dk
Daniel Munk
  30967178
  30967178
  40iskyggen@gmail.com
Stig Skovsager Therkildsen
  23472653
  23472653
  toftenrecords@gmail.com
Stefan Rasmussen
  20258877
  20258877
  stefan@futti-production.dk
Teis Thomsen
  42766370
  manager@bsiden.com
Bo Lauritsen
  20911001
  20911001
  bl@milliondollarmanagement.com
Jon Christensen
  +4528202747
  jon@tundramusic.dk
KarmaKaliph
  42835328
  karmakaliph@live.dk
Peter Michael
  24244292
  pmj1903@gmail.com
Jen Eagle
  26815000
  jen@jeneagle.com
Ole Vinther
  25390707
  aovinther@mail.dk
Lasse Nyborg
Kontakt ConnectieCuts
  26 19 19 86
  26 19 19 86
  contact@beamhole.dk
Jette C W Madsen
Jette C W Madsen
  50588777
   cw.madsen@jubii.dk
Allan Stampe Frejlev Jensen
DiGiDi labelservice ansvarlig
  22226442
  allan@digidi.dk
Cirke
Artist
  71997549
  cirkedk@gmail.com
Nikolaj Bentzon
Artist
  25150744
  mail@nikolajbentzon.com
Daniel Acs
  22304001
  danielacs@mac.com
Nadi Love
  +4536980101
  contact@nadilove.com
Mikkel Lentz
  40154533
  40154533
  mousemusic@mousemusic.dk
Casper Weinreich
  28124612
  Michaelzeek@hotmail.com
Bjørn Eriksen
  +4560702406
  be@eriksen.be
Johan Bæk
  53692625
  Oakmountainblackswamp@gmail.com
Tipping Wave Music
  22157178
  tippingwavemusic@gmail.com
Maria Moni
Manager
  24 40 40 64
  24 40 40 64
  boundbylawbooking@gmail.com
Charlotte Roel
  +45 60558015
  urbanprecinct@mail.com
Nils Olav Kilen
  51344096
  51344096
  nok@post8.tele.dk
Anders Frodo S. Mikkelsen
  29907608
  29907608
  deathcomespale@gmail.com
Henrik Marseen
  26397569
  26397569
  henrymarseen@gmail.com
Henrik Carlsen
  61667145
  carl.3011@gmail.com
ArnéL
  42835328
  karmakaliph@live.dk
Louise Dubiel
Artist
  28736323
  28736323
  kontakt@louisedubiel.dk
Anders Blichfeldt
  28 888 111
  28 888 111
  andersblichfeldt@mac.com
Steve Casmeron
  21715908
  presse@stevecameron.dk
Sisse Julin
  20731859
  alfakatofficial@gmail.com
Kasper Vendelboe
  60388110
  kapsmusik@hotmail.com
Heydi Baltzer
  29865916
  heidi-ba1@hotmail.com
Lasse Peter Nielsen
  40 42 20 16
  lasse@boomblastar.dk
Nels Friis
hkraglund@hotmail.com
  21904612
Rasmus Zoffmann
  30112306
  2rzoffmann@gmail.com
Michael Guldhammer
  20250011
  Michael@borderbreakers.com
Besmir Ismaili
Manager
  3112 2556
  besmir@flexmusic.dk
Louise Dubiel
Artist
  28736323
  28736323
  kontakt@louisedubiel.dk
Louise Adrian
Pressekontakt
  29706766
  29706766
  louiseadrian@me.com
Trozz Tissues
  30488757
  4protube@gmail.com
Zilla Raun
  42660880
  42660880
  zillaraun@gmail.com
Bo Lerdrup Hansen
  004526228932
  bolerdrup@gmail.com
Steen Christensen
  75754464
  steen.christensen@mail.tele.dk
Nikolaj Vejlemand
presse@casinorecords.dk
  presse@casinorecords.dk
Steffen Pedersen
  20111060
  sbp@24a.dk
José Luis Jaillet
  22 75 85 53
  josejaillet93@hotmail.com
Casino Records
  50756477
  info@casinorecords.dk
Jørgen Teller
  61340610
  mail@jorgenteller.dk
Michael Engman Rønnow
  30637475
  mickronnow@gmail.com
Kasper Søegaard
  50702762
  kaspersoegaard@gmail.com
Sander
  30581653
  aton2000@hotmail.com
Per Ramsing
  22940989
  artvision2000@gmail.com
Daniel Tzimopoulos
  27212806
  dantzimop@gmail.com
Søren Bødker Madsen
  50 49 10 12
  sbmadsen@stofanet.dk
Anders Gedde Sejdelin
  27102015
  holmenhustlers199@gmail.com
Lars Bybjerg
GOLD:RECORDS
  71995680
  info@goldrecords.dk
Jesper S. Kristiansen
  21262530
  stousky@hotmail.com
Martha Betzer
  24956496
  marthabetzer@gmail.com
Hector Breki
  81934026
  presse@lucymardou.com
Mikkel Pedersen
  28767319
  contact@kingsinexile.dk
Carsten Sindvald
  51149084
  carstensindvald@yahoo.dk
Per Daa
Musiker - Producer
  22368627
  22368627
  perdaa@hotmail.com
Kim Linnet
  60624427
  klinnet@gmail.com
Annella Zarina Luckcrown
  31246020
  annellaluckcrown@gmail.com
Patrick Gradholt
  27448857
  Gradholt@gmail.com
Marte Schau
  +45 50 18 61 19
  marteschau@gmail.com
Mikael Fleron
  +45 50 18 61 09
John Lykke Justesen
  +45 24 07 20 14
  thewonderer09@gmail.com
Natasja Lee Dickinson
  +4524244686
  nleed@hotmail.com
Kirstine Schans Christensen
  20877592
  kontor@eternitree.dk
Karen Glistrup
  23461958
  kg@familiesamtaler.dk
Anders Dencker Christensen
  +45 20734989
  adc@davp.dk
Søren Tollund Christensen
  +45 6155 3925
Ditlev Schiller
  20352528
  bookhypenu@gmail.com
Margit Østergaard
  40 600 192
  margit@husetiasnaes.dk
Per Rankløve
  20216527
  20216527
  per.juul.rankloeve@gmail.com
Henrik Mortensen
  60603173
  actofcohesion@gmail.com
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire