Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Sanne Roesen
Forfatter og psykoterapeut
  30 25 02 58
  roesen@terapiogcoaching.dk
Per Dreyer
Forfatter
  20977371
  perdreyer@me.com
Grit Niklasson
forfatter
  40448680
  gritniklasson@gmail.com
Irene Aya Schou
Journalist
  20 68 96 56
  irene@ayapress.dk
Søren Skriver
forfatter
  60910064
  sorenskriver@live.dk
Chris Norre
magister i filosofi, terapeut og Mindfulness instruktør
  +45 60633460
  chris@chrisnorre.dk
Line Høg Utoft
Forkvinde
  janeaustenselskabet@gmail.com
Birgitte Amalie Thorn
Forfatter
  22 28 85 31
  birgitte.amalie.thorn@gmail.com
Lotte Kaspersen
Socialpædagog og Foredragsholder
Lotte Kaspersen
Socialpædagog og foredragsholder
  2299 8798
  lotte@lottekaspersen.dk
Charlotte Reeckmann
forfatter
  28 71 24 20
  charlotte.reeckmann@gmail.com
Mirjam Madsen
Oprydningsekspert
  26274377
  mirjam@rydheltop.dk
Cathrine Hougaard Sørensen
Grafiker
  61331 93
  cathrine@linjec.dk
Karen Lumholt
Forfatter
  40144980
  karen@lskommunikation.dk
Majken Sonne
Psykolog
  21 51 00 00
  sonne@aarhuspsykologerne.dk
Charlotte Hjerl
Forfatter
  27523040
  ch@charlottehjerl.dk
Anja Korslund
forfatter
  61791083
  celanja@yahoo.dk
Gina Asbjerg
forfatter
  39633238
  28972011
  gina.asbjerg@gmail.com
Elin Steffensen
Forlagsindehaver
  40520989
  elin@griffle.dk
Grit Niklasson
Forfatter
  40 44 86 80
  gritniklasson@gmail.com
Kirsten Nordstrøm Hansen
Forfatter
  +45 42234464
  shania@live.dk
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire