Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Per V. Rasmussen
CEO Denmark, Country Manager Finland
  +45 2098 3435
  per.v.rasmussen@applus.com
Helle Söderhamn
Kommerciel Chef, Erhverv
  2028 1622
  helle.soderhamn@applus.com
Brian Rønnemoss
Kommerciel Chef, Leasing
  2990 7640
  brian.roennemoss@applus.com
Lars Kiholm
Teknisk Chef
  2898 9503
  lars.kiholm@applus.com
Martin Schultz
Kommerciel Chef, Privat
  2098 3457
  martin.schultz@applus.com
Jannik Pedersen
Regionschef for Sjælland, Fyn & Bornholm
  3035 3738
  jannik.pedersen@applus.com
Jesper H. Hansen
CFO, Denmark & Finland
  6015 1157
  jesper.h.hansen@applus.com
Jesper Mosdal
Regionschef for Jylland
  4064 1843
  jesper.mosdal@applus.com
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire