Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Jørgen Bærentzen
Senior Manager, Marketing+partnere
  40 17 87 45
  jorgen.barentzen@azets.com
Lisbeth Lindorff Riis
Head of HR Legal
  44 51 81 76
  21 61 91 20
  lisbeth.riis@azets.com
Lærke Schmidt
CFO, Volvo Entreprenørmaskiner A/S,
  20 60 67 53
  larke.schmidt@volvo.com
Azets Insight A/S
Lyskær 3CD, 2730 Herlev
  www.atb.as
  www.azets.dk/ejendomsadministration
Azets Insight A/S
Lyskær 3CD, 2730 Herlev
  www.atb.as
  www.azets.dk/ejendomsadministration
June Mejlgaard Jensen
Adm. direktør
   40 11 02 96
  june.mejlgaard.jensen@azets.com
Tina Lundfald
Senior Manager, Head of Sales
  40 800 801
  tina.lundfald@azets.com
Per Lydholm
Senior manager
  24 86 81 23
  per.lydholm@azets.net
Lars Munk-Bierre
IT-manager
  22 34 32 42
  lars.munk-bierre@visma.com
Carsten Falk
Direktør
  29386084
  carsten@dominos.dk
Ayse Özden
Legal consultant
  44 51 82 55
  ayse.ozden@visma.com
Claus Dyrelund Johansen
Afdelingsleder, Manager
  24 79 41 20
  claus.johansen@visma.com
Bo Skjønnemand
Salg & udvikling, Manager
  23 45 79 46
  bo.skjonnemand@visma.com
Lars Munk-Bierre
IT-manager
  22 34 32 44
  lars.munk-bierre@visma.com
Jan Tiedemann
Cphbusiness, Adjunkt
  24 29 33 48
  jpti@cphbusiness.dk
Inge Lilholt
Visma Services Danmark A/S, HR manager
  24 86 81 30
  inge.lilholt@visma.com
Pia Dons Grönvall
Senior Payroll Consultant
  21 61 91 13
  pia.dons@visma.com
Pia Traunberg Schnell
Head of HR Legal
  60 53 18 95
  pia.schnell@visma.com
Preben Jensen
Adm. direktør PBJ A/S
  + 45 20 45 06 20
Øystein Moan
CEO Visma AS
  + 47 920 8000
Preben Jensen
Adm. direktør PBJ A/S
  + 45 20 45 06 20
Martin Ove Christensen
Kommunikationsmedarb. Cphbusiness
  36154675
  moch@cphbusiness.dk
Ditte Munk-Bierre
HR-konsulent
  70 27 31 30
  44 51 82 32
  ditte.munk-bierre@visma.com
Susanne Rasmussen
Seniorkonsulent
  44518177
  susanne.rasmussen@visma.com
Ulrik G. Nielsen
Adm. direktør, Saxe Group
  44977022
  ugn@saxe-group.com
Tonni Nielsen
Senior Manager
  20 14 83 11
  tonni.nielsen@visma.com
Kristian Frederiksen
  kristian.frederiksen@visma.com
Lars Roslyng
Revisor
  44 51 82 82
  lars.roslyng@visma.com
Klaus Graversen
Advokat
  kg@roskilde.advodan.dk,
Bo Skjønnemand
Afdelingsleder
  23 45 79 46
  bo.skjonnemand@visma.com
Mads Rebsdorf
CCO Visma Software A/S
  70 27 31 30
  mads.rebsdorf@visma.com
Helene Schleicher
Senior Manager
  24868139
  helene.schleicher@visma.com
Kenney Søby
Senior manager
  24404354
  Kenney.soby@visma.com
Lone Kliim-Hansen
Manager
  29164184
  lone.kliim-hansen@visma.com
Morten Vissing Eriksen
Manager
  44518201
  morten.eriksen@visma.com
Thomas Drustrup
Adm. direktør, Plastindustrien
  29494608
  td@plast.dk
Kristine Rosholm
Senior økonomikonsulent
  27 25 49 78
  kristine.rosholm@visma.com
Lindskov Communication
  70261979
  40533322
  mail@lindskov.com
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire