Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Marlene Bertelsen
Marketingskoordinator
  97473500
  40181918
  mb@aubo.dk
Henning Brodersen
Indehaver AUBO Kolding
  81403281
  henning@aubo-kolding.dk
Jacob Dam Paulsen
Indehaver AUBO Næstved
  91172205
  jacob@aubo-naestved.dk
Rene Danielsen
Indehaver, AUBO Køkken & Bad Løgstør
  70707557
  28 11 39 68
  rene@aubo-logstor.dk
Kristian Vinther Kristensen
Indehaver, AUBO Aarhus
  86204444
  kristian@aubo-aarhus.dk
Lasse Rohde
Indehaver, AUBO Viborg
  41199300
  lasse@aubo-viborg.dk
Jens Brejnholt Bertelsen
Stifter & Indehaver AUBO Production A/S
  97473500
  40289407
  jbb@aubo.dk
Morten Wieland
Indehaver, AUBO Køge
  21 55 87 11
  morten@aubo-koege.dk
Dan Østergaard
Salg- & Marketingdirektør
  97473500
  40184907
  dfo@aubo.dk
Torben Andersen
Adm. Direktør
  97473500
  29687244
  ta@aubo.dk
Kenneth Pedersen
Indehaver, AUBO Valby
  30504426
  30504426
  kenneth@aubo-valby.dk
Peter Johnsen Høgh
Indehaver
  60149000
  60141480
  peter@aubo-thisted.dk
Jørgen Kjemp Jensen
Salgschef, AUBO Production A/S
  25 42 25 25
  jkj@aubo.dk
Stig Thomsen
Indehaver, AUBO Køkken & Bad Kalundborg
  59 51 18 42
  info@aubo-kalundborg.dk
Morten E. Pedersen
Indehaver, AUBO Køkken & Bad Aulum
  96101610
  29251417
  morten@aubokc.dk
Mette-Kim Saaby Sand
Marketingansvarlig, eksport
  +45 50 88 90 58
  mks@aubo.dk
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire