Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Hans Andersen
Direktør
  51203182
  hans@soebaek.dk
Lindskov Communication
  70261979
  mail@lindskov.com
Jan Wilken
Bestyrelsesformand
  81615959
  jwi@oliviadanmark.dk
Jan Wilken
Bestyrelsesformand for Søbæk
  81 61 59 59
  jan.wilken@teamolivia.dk
Liselott Blixt
Folketingsmedlem
  616234626
  liselott.blixt@ft.dk
Allan Vendelbo
Seniorkonsulent, Lindskov Communication - bureau for Team Olivia
  70261979
  ave@lindskov.com
Stén Knuth
Byrådsmedlem, tidl. borgmester
  24400111
  sten.knuth@slagelse.dk
Brigitte Klintskov Jerkel
Folketingsmedlem
  51 72 60 25
  brigitte.jerkel@ft.dk
Kristian Kallenbach
Direktør for Søbæks skoletilbud
  24 76 38 46
  kristian@soebaek.dk
Jacob Jensen
Folketingsmedlem, Venstre
  33 37 45 58
  jacob.jensen@ft.dk
Trine Torp
Socialistisk Folkeparti
  61 62 45 94
  trine.torp@ft.dk
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire