Få dit eget presserum

Få dit eget presserum
Jørgen Leivsgaard Christensen
Direktør
  60106145
  jorgen.christensen@gk.dk
Guro Steine
Kommunikationsdirektør, GK Gruppen
  +47 41 28 83 82
  guro.steine@gk.no
Kim Robert Lisø
Koncernchef, GK Gruppen
  +47 466 20 600
  kim.liso@gk.no
Lars Munch-Andersen
Økonomidirektør
  22 80 16 67
  lars.munch-andersen@gk.dk
Joakim Brandt
Key account manager
  21382057
  joakim.brandt@gk.dk
Willi Lundsgård Hansen
Projektleder og energirådgiver
  30 46 30 29
  Willi.Hansen@gk.dk
Catrine Eisenreich
Bureaudirektør, Lindskov Communication
  42 20 82 73
  cei@lindskov.com
Jørgen Leivsgaard Christensen
Adm. direktør
  60 10 61 45
  jorgen.christensen@gk.dk
Jan Frandsen
Afdelingschef
  23628987
  jan.frandsen@gk.dk
Jørgen L. Christensen
Adm. Direktør
  60106145
  jorgen.christensen@gk.dk
Allan Frank Løvgreen
Markedchef
  21331670
  allan.lovgreen@gk.dk
Lars Peter W. Nielsen
Regionsdirektør
  51563918
  lars.nielsen@gk.dk
Lindskov Communication
  70261979
  40533322
  mail@lindskov.com
Vores mission er at effektivisere og formidle alle former for presse- og virksomhedsinformation og gøre den tilgængelig for alle på alle tilgængelige platforme.

om MyPressWire